Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
15:42:10 - 15.04.2024
15:42:11 - 15.04.2024

Огляди

Assistant AS-5435 - бюджетний смартфон може бути краще флагманів
24 Ноя 2017
Assistant AS-5435 - бюджетний смартфон може бути краще флагманів
Очевидно, що він повинен робити гарні знімки, мати великий зручний дисплей, запускати всі свіжі додатки і працювати без підзарядки хоча б добу. І бажано, щоб він круто виглядав. Все це добре до тих пір, поки не подивишся на ціну таких девайсів. Але тепер все кардинально зміниться. Бо виходить смартфон нового покоління. Смартфон ASSISTANT, переверне уявлення про те, яким повинен бути мобільний телефон.
Який планшет краще для роботи
14 Авг 2017
Який планшет краще для роботи
Планшет - це унікальний помічник з величезним набором функцій. Якщо ваша робота певним чином пов'язана з необхідністю своєчасної та якісної обробки даних, ви часто перебуваєте в відрядженнях, то девайс від Assistant буде просто незамінним.
Який планшет вибрати для перегляду фільмів
15 Июн 2017
Який планшет вибрати для перегляду фільмів
Кожна людина сумнівається при виборі покупки тієї чи іншої техніки. Особливо, якщо справа стосується повсякденних пристроїв: телевізорів, комп'ютерів, телефонів. Адже хочеться, щоб ціна і якість відповідали.
Все більшої популярності набувають планшетні комп'ютери. Вони зручні в застосуванні і практичні.
А якими ж характеристиками повинні володіти хороші планшети? Особливо, якщо справа стосується перегляду фільмів, мультфільмів та інших медіа компонентів.
Планшет Assistant AP-753G - це висока якість і низька ціна.
1 Июн 2017
Планшет Assistant AP-753G - це висока якість і низька ціна.
Якщо ви шукайте недорогий, але якісний планшет - пропонуємо вашій увазі Assistant AP 753 Gold. Інженери Assistant дбають про високу якість своїх продуктів, що дозволяє виробнику бути лідером на ринку домашньої електроніки з 2003 року.
Смартфон ASSISTANT AS-5431-black
25 Май 2017
Смартфон ASSISTANT AS-5431-black
У наш час слово гаджет стає частиною життя. Кнопкові телефони йдуть на другий план або зовсім зникають з ринку. Гаджет - ось новий рух будь-якого віку без винятку. Саме він дає можливість відчути себе розвинутим, пропонуючи доступ до корисної інформації, яка нам дуже необхідна. Фірма ASSISTANT презентувала в 2017 році новий смартфон, який має кращі технічні характеристики.
Який планшет найкраще використовувати в якості навігатора
4 Май 2017
Який планшет найкраще використовувати в якості навігатора
Багато водіїв замислюються над питанням «що краще вибрати: GPS-навігатор або планшет?». На сьогоднішній день фірми-виробники дають можливість вибрати з величезної кількості гаджетів найрізноманітніші девайси. Кожен користувач може підібрати планшет, який повністю відповідатиме його індивідуальним вимогам. Пристрої Assistant зроблені для комфортного користування водіями, але крім навігаційних можливостей, в них присутній інший функціонал.