Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
18:12:41 - 05.12.2023
18:12:41 - 05.12.2023

Який планшет найкраще використовувати в якості навігатора

Який планшет найкраще використовувати в якості навігатора

Які позитивні сторони використання планшета для навігації?

По-перше, повна свобода дій, вибираючи розмір дисплея планшета. В аксесуарах від Assistant є можливість придбати 10 дюймовий гаджет, адже з ним буде набагато комфортніше працювати.

По-друге, вибравши планшет Assistant у водія буде можливість залишатися завжди онлайн і бути в курсі важливих новин, і отримувати інформацію про складний рух в окремих районах траси. Якщо встановити додаткові програми, то з'явиться шанс отримати інформацію про наявність вільних місць на автостоянках, що актуально в жвавих містах.

По-третє, планшети Assistant оснащені потужними акумуляторами. Для 7 "от 2000 до 3500 мА * год, а для 10" від 5000 мА * год. Вони здатні працювати в активному режимі практично по 10-15 годин (залежно від системної навантаження).

Чи варто брати планшет Assistant для навігації?

Підводячи підсумок, варто сказати, що для навігації планшет можна використовувати. За багатьма характеристиками він більш продуктивний, ніж GPS-навігатор, а за можливостями - перевищує його. Відмінним девайсом для автолюбителів будуть пристрої з діагоналлю 7-8 дюймів і мінімум 512 Мб оперативної пам'яті.

Краще, якщо частота процесора буде більше 1 ГГц. Величезним плюсом буде наявність модуля Wi-Fi і можливість підключення 3G.
Найбільш зручною операційною системою для користування залишається Android. Вона максимально ефективно дозволить використовувати можливості планшета Assistant, постійно оновлюючи програмне забезпечення.

Можна зробити висновок, що для навігації краще використовувати планшетні пристрої. Модельний ряд Assistant дозволить максимально ефективно користуватися девайсом і отримувати море позитивних емоцій.

Возврат к списку