Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
11:27:36 - 14.06.2024
11:27:36 - 14.06.2024

Assistant AS-5435 - бюджетний смартфон може бути краще флагманів

Assistant AS-5435 - бюджетний смартфон може бути краще флагманів

Що повинен уміти сучасний смартфон?

Очевидно, що він повинен робити гарні знімки, мати великий зручний дисплей, запускати всі свіжі додатки і працювати без підзарядки хоча б добу. І бажано, щоб він круто виглядав. Все це добре до тих пір, поки не подивишся на ціну таких девайсів. Але тепер все кардинально зміниться. Бо виходить смартфон нового покоління. Смартфон ASSISTANT, переверне уявлення про те, яким повинен бути мобільний телефон.

Смартфон Assistant AS-5435 - революція на ринку мобільних телефонів. Гаджет з начинкою топових флагманів в корпусі з найкращим дизайном 2017 го року. Ідеальний баланс програмної і апаратної частини. Виключне зручність використання. І все це менш ніж за 100 $. За оцінками провідних аналітиків і оглядачів, перша партія телефонів «розлетиться» по руках щасливчиків, які встигнуть купити ASSISTANT AS-5435, не більше ніж за кілька тижнів.

Чому смартфон Assistant AS-5435 такий хороший?

Assistant зумів зробити неможливе! У нього вийшло оснастити телефон кращої начинкою і не вийти за рамки вартості бюджетного смартфона. Потрібно розуміти, що з категорією недорогих смартфонів, телефон AS-5435 об'єднує тільки ціна. В іншому він кратно перевищує переважна більшість конкуруючих пристроїв по залізу, а за співвідношенням начинка / програмна частина / дизайн - передає привіт навіть флагманів.

Майбутні щасливі власники Assistant AS-5435 отримають можливість створювати відмінні знімки. Не відстає і селф-камера. За зробленими на «Фронталки» фотографій нікому навіть в голову не прийде подумати, що вони створювалися на телефоні дешевше 100 доларів. Оптика на рівні, а десь і перевершує камери на флагмани.

Користувачі смартфона будуть насолоджуватися ідеальною, виточеної до найменших деталей сумісністю заліза і програмної частини. Філософією цього пристрою є саме сумісність. Вона дозволяє вичавити з можливостей технічної начинки все до останньої краплі. Для рядового користувача це означає, що смартфон буде працювати швидше, споживати менше заряду батареї, запускати будь-які додатки. Одна тільки цифрова постобработка фотографій - це 50% від якості знімків.

Assistant прекрасно це розуміє, тому робить наголос саме на балансі програмної частини.

Характеристики смартфона Assistant

Перед тим як купити Assistant AS-5435, багатьох резонно зацікавлять його характеристики.
 • Телефон має екран в 5 дюймів з HD-роздільною здатністю 1280 на 720 пікселів.
 • Жидкокристаллическая IPS-матриця забезпечує якісну передачу кольору і кути огляду до 180 градусів без спотворення кольору.
 • 4-х ядерний процесор MediaTek MTK 6580 з частотою 1.3 ГГц і архітектурою Cortex A7;
 • Відеоприскорювач ARM Mali-400 MP2;
 • 1 Гб ОЗУ;
 • Підтримка технології MiraVision.
Гаджет працює в GSM-мережах, має два слота під сим-карту, підтримує 3G, Wi-Fi 802.11, Bluetooth 4.0. Є вбудований модуль GPS. Обсягу батареї вистачає на 5-7 годин роботи в режимі розмови і до 14 годин в режимі очікування. 2400 мА * ч вистачає для повноцінного використання протягом дня, тому купити телефон Assistant AS-5435 можна для активного щоденного використання.

Навіщо мені потрібен смартфон ASSISTANT?

Опис начинки ні про що вам не говорить і ви хочете знати, які конкретні переваги ви отримуєте? Будь ласка.
 • Екран добре видно на сонці і при будь-яких кутах нахилу. Коли будете дивитися фільм з друзями, картинку будуть добре бачити і ті, хто сидить ліворуч і праворуч;
 • Ви зможете запускати будь-які додатки, комфортно грати в сучасні ігри;
 • Будуть виходити відмінні фотографії на основну і передню камеру;
 • Дві сім-картки, швидкий bluetooth, підтримка 3G і Wi-Fi;
 • Телефон не гальмує, працює плавно;
 • Батареї вистачить на день активного користування.

Телефон Assistant AS-5435 переверне ваше уявлення про те, яким повинен бути сучасний мобільний гаджет. Він з'єднує всі собі все краще, що мають топові флагмани, при цьому варто як бюджетний смартфон. Всі, хто не упустить шанс стати власником самого очікуваного пристрої року, зрозуміють, що краще можна отримати без доплати за розкручених бренд.

Возврат к списку