Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
06:03:52 - 04.12.2023
06:03:53 - 04.12.2023

Який планшет краще для роботи

Який планшет краще для роботи

Невеликі правила при виборі планшета для роботи

1. Роздільна здатність і діагональ дисплея. Здається, що чим більше діагональ планшета, тим він краще, але це не завжди відповідає дійсності. Насправді, величезне значення має і роздільна здатність екрана. Чим вона вище, тим буде краще якість зображення. Планшети Assistant з діагоналлю 7-8 дюймів і бездротовими можливостями відмінно підійдуть для серфінгу в інтернеті. Планшети від 10 дюймів - прекрасний варіант для роботи з документами. Оптимальна роздільна здатність для дисплея, при якому вистачатиме заряду акумулятора буде 1280x800. Такими моніторами оснащені нові моделі планшетів Assistant.

2. Батарея. Як було сказано вище, чим більше об'єм акумулятора, тим довше зможе працювати пристрій. Для девайсів 7-8 дюймів планшети Assistant оснащені висококласними батареями від 2000 мА * год, а 10 "від 5000, чого буде достатньо для багатогодинної безперервної роботи.

3. ЦПУ. Процесор з частотою в 1 ГГц зможе гарантувати виконання основних функцій, без "підвисання" пристрою. Планшети Assistant оснащені багатоядерними процесорами з високою тактовою частотою, що дозволить комфортно працювати з пристроєм.

4. ОЗУ. Мінімум 512 Мб оперативної пам'яті досить для перегляду новин в Інтернеті та обміну повідомленнями. Зрозуміло, чим більший об'єм ОЗУ, тим більше оперативніше буде працювати планшет. Для комфортної роботи з графічними, текстовими і табличними редакторами буде достатньо 1 Гб.

Чому Assistant?

На сьогоднішній день найбільш популярною операційною системою залишається Android. Вона знайома багатьом користувачам планшетів, з нею комфортно працювати, а постійні оновлення дозволяють отримувати оновлення, доступні користувачеві. Всі планшети Assistant оснащені даною ОС, що гарантує якісну роботу гаджетів.

Возврат к списку