Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
16:16:05 - 15.04.2024

Доставка

Доставка Нова Пошта

Доставка Склад-Склад здійснюється згідно тарифам Нової пошти. Мінімальна вартість доставки складає 40 грн.

При замовленні від 1500 грн доставка на відділення Нової пошти здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

Терміни доставки зазвичай складають 1-2 дня, але можуть варіюватися в залежності від перевізника і від віддаленості вашого населеного пункту від Харкова.

Замовлений товар зберігається в офісі служби доставки. Рекомендуємо забрати товар в день його доставки у ваше місто - так Ви зможете уникнути оплати за зберігання.

З моменту передачі товару службі доставки, відповідальність за доставку і збереження товару несе кур'єрська служба.

Самовивіз в м.Харків

Після попереднього узгодження та підтвердження наявності товару, Ви можете самостійно забрати за адресою: м.Харків, вул. Державінська, 38 (поруч з м. Спортивна або м. Метробудівників).

Вартість доставки курьдоставки кур'єром

Вартість доставки товару Новою Поштою Склад-Адреса - від 50 грн (в залежності від ваги товару)

Місто доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру Служби доставки, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон.Прі оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організаціі.Цена, зазначена в переданих вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування цени.Стоімость доставки виділяється в документах на купівлю окремою графою.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При доставці вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. Прі не заяві вами при отриманні товару претензій з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються. У разі питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами:

Электроная пошта: shop@assistant.ua