Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
18:21:22 - 05.12.2023

О компании

Assistant

ASSISTANT належить міжнародній компанії Tiwell Assistant LLC.

З 2003 року марка представлена ​​на українському ринку електроніки для дому та офісу і на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших в своєму сегменті.

Продукція ASSISTANT - це:
Місія бренду: Ваш успіх - наша турбота.

Філософія бренду: Ми дбаємо про настрій і здоров'я, і ​​це дає нашим споживачам енергію до успіху. Турбота про споживача, незмінний стиль і висока якість при доступній ціні - то, що приваблює споживачів в продукції ASSISTANT.666beacc82.jpg

Три причини, чому споживачі вибирають ASSISTANT

  1. ASSISTANT допомагає ставати успішніше.
  2. ASSISTANT забезпечує бадьорість і зберігає здоров'я.
  3. ASSISTANT дарує чудовий настрій.
Як багато в нашому житті залежить від настрою! У хорошому настрої майже кожен з нас готовий перевернути гори: ми легко знаходимо спільну мову з будь-якими людьми, старанно вчимося, продуктивно працюємо і справляємося навіть з найскладнішими завданнями. Причому робимо все це легко і з задоволенням. Гарний настрій - шлях до нашого успіху. Продукція ASSISTANT покликана створювати відмінний настрій завдяки легкому і швидкому управлінню.

Найяскравіші події життя втрачають свої фарби, якщо у вас проблеми зі здоров'ям: навчання, робота і навіть спілкування з близькими людьми відходить на другий план. Вибір ергономічної електронної продукції та використання новітніх технічних рішень, які допомагають піклуватися про здоров'я, - це вибір успішних людей. В основі ASSISTANT лежить турбота про здоров'я споживачів.

Чудовий настрій, гарне здоров'я, визнання і статус - головні умови на шляху до успіху.

Електронна пошта: shop@assistant.ua