Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
15:41:35 - 15.04.2024
15:41:35 - 15.04.2024

Ще один варіант використання NFC

Ще один варіант використання NFC

Вітаємо друзі! 

Нас дуже радує те, що в нашій країні йде розвиток мобільних технологій, а саме безконтактніх платежів. Від тепер ми маємо можливість не тільки платити а й ще приймати платежі.

В Україні запрацював сервіс softPOS, що дозволяє використовувати смартфон на базі ОС Android з NFC-модулем у якості платіжного терміналу. Про це повідомляє finclub.

У Visa кажуть, що це перший запуск в країнах пострадянського простору та у Східній Європі.

«Будь-який продавець може активувати свій смартфон та приймати платежі від всіх клієнтів із безконтактних карток та NFC-пристроїв – смартфонів, розумних годинників тощо», – пояснюють в компанії.

Першим партнером у цьому став державний «Ощадбанк». У банку зазначають, що продавці платитимуть стандартну для ринку комісію без додаткових витрат, оскільки витрат на термінали не буде.

«Ощадбанк» почне пропонувати нову послугу своїм клієнтам у сегменті малого та середнього бізнесу уже з наступного тижня. Щодо великого рітейлу, то, кажуть у банку, пропонуватимуть послугу також, але тут може виникнути проблема, що багато клієнтів не мають безконтактних платіжних карток.

Для того, щоб продавець міг користуватись сервісом, потрібно укласти з «Ощадбанком» договір, купити смартфон із NFC-модулем та завантажити додаток.

Додамо, що транзакції до 1000 гривень приймають із карток Visa без PIN-кода, але програма дозволяє його ввести на смартфоні.

Нагадаємо, від квітня Visa випускає в Україні лише безконтактні картки. Зазначимо, власникам телефонів на основі іOS не варто чекати на подібний сервіс, адже компанія Apple обмежує «чужі» NFC-платежі, аби розвивати Apple Pay.

Отже тепер ми маємо можливість не тільки купляти але й продавати, тому смартфон ASSISTANT AS-601 PRO набуває нової популярності, адже в цьому ціновому сегменті йому нема рівних.

Отобразить товары из каталога: 

15:41:36 - 15.04.2024
Возврат к списку