Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
11:56:45 - 14.06.2024
11:56:45 - 14.06.2024

Навіщо подвійна камера на смартфонах?

Навіщо подвійна камера на смартфонах?

Гонка за мегапікселями в камерах смартфонів закінчилася. Тому кілька років тому виробники мобільних гаджетів взяли трохи інший курс - стали встановлювати в телефони відразу два оптичних сенсора. Спочатку це робили тільки в топових моделях, але тепер подібне реалізують навіть в бюджетників. Наприклад, таке рішення є в смартфоні AS-5436 GRID, який коштує трохи більше 2 тисяч гривень.

Подвійна камера дозволяє отримати більш чітку картинку

Дві основні камери в смартфоні в першу чергу потрібні, щоб отримати більш якісну картинку. Кілька одночасно працюючих оптичних сенсорів можуть вловити більше світла.
Після того, як зроблені фотографії, спеціальний програмний алгоритм поєднує картинки, а потім обробляє її особливим чином. В результаті виходить зображення, яке має більш широкий динамічний діапазон, але менше шумів. Це означає, що, по-перше, на фотографії не буде сильних засветів і занадто темних ділянок, а, по-друге, об'єкти, зображені на ній, стануть виглядати чіткіше.

Додаткові можливості, які надає подвійна камера

Крім безпосередньо кращої картинки, подвійна камера дає ряд додаткових можливостей:

1. Подвійна камера в смартфоні дозволяє робити оптичний зум. Завдяки їй в процесі зйомки можна наближати картинку без втрати її чіткості. Можливість масштабування присутнє і на всіх інших телефонах, але там реалізований цифровий zoom, яким немає сенсу користуватися. Поки смартфони, які мають відповідні рішення, мають дворазовий зум, але вже є технології, що дозволяють реалізувати п'ятикратне збільшення.

2. При двох одночасно працюючих оптичних сенсорах можливо робити якісний ефект боке (розмиття фону). Така можливість дозволяє створювати фото, які дуже схожі на ті, які виходять при зйомці на дзеркальні фотоапарати. Такою можливістю наділений смартфон ASSISTANT AS-5436 GRID.

Подвійна камера - це на поточний момент краще рішення для смартфонів. Навіть в бюджетних апаратах вона може показувати кращі результати, ніж одинарна камера в більш дорогих смартфонах.

Возврат к списку