Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
09:22:44 - 14.06.2024
09:22:44 - 14.06.2024

Чому хороший смартфон коштує так дорого або секрет вдалої покупки

Чому хороший смартфон коштує так дорого або секрет вдалої покупки

Як правильно вибрати сучасний якісний смартфон з багатим набором функцій і стильним дизайном? На ринку представлено безліч моделей різних виробників - характеристики абсолютно ідентичні, тоді чому відрізняється вартість?

Дорогий флагман або бюджетний смартфон Асистант AS-5433 max

І все-таки - чому смартфони такі дорогі? З таким запитанням напевно виникало практично у кожного потенційного покупця нового девайса. Відомі фірми щорічно випускають свіжі серії технологічного продукту, насичуючи свої пристрої все більшою кількістю різноманітних корисних (або не дуже) опцій. Ефектні розробки, багатомільйонні витрати на рекламу - і ось недосвідчений покупець готовий купити товар, про який постійно чує в ЗМІ, який часто мелькає в рекламних роликах.
Але чи дійсно гаджет розкрученого бренду набагато кращий за свого недорогого побратима, наприклад, просунутої новинки Assistant смартфон AS-5433 max?

Чому слід вибирати Assistant

Наведемо список основних показників, що дозволяє віднести мобільний телефон Assistant AS-5433 Max до лідерів ринку електроніки і портативної техніки:
  • Новітня операційна система Android версії 6.0 Marshmallow. Розблокує пристрій за допомогою відбитка пальця.
  • Основна камера - тепер 13 (!) Мпікс. Висока якість фотознімків гарантовано.
  • Пам'ять - вбудованих 16 ГБ + 2 ГБ оперативної пам'яті: розумний телефон запам'ятає все, що потрібно.
Такі ж або близькі до таких параметри пропонують провідні світові фірми-виробники електроніки, однак ціни на їхню продукцію часом необгрунтовано високі.

Важливо: Оновлена ​​модель смартфона Асистант АС-5433 макс за технічними характеристиками не поступається дорогим брендовим флагманів. Якщо немає різниці - навіщо платити більше?

Додаткові плюси телефону Assistant AS-5433 Max:
  • швидкий сенсор;
  • яскравий дисплей;
  • металевий корпус;
  • ергономічний дизайн.
Висновок очевидний: смартфон Assistant AS-5433 max - безпомилковий вибір раціонального користувача. Колосальні технічні можливості, а також солідний зовнішній вигляд - привід купити Assistant AS-5433 Max від виробника в Україні. Робіть ваше життя краще і позитивніше!

Возврат к списку