Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
08:33:48 - 14.06.2024
08:33:48 - 14.06.2024

Як вибрати ігровий планшет

Як вибрати ігровий планшет

Багато людей вважають за краще грати на планшеті, а гра на комп'ютері відходить на другий план. Такий вибір роблять багато, так як грати на планшеті дуже зручно і легко. Ви зможете отримати ті ж враження від гри, що і на комп'ютері. Планшет зручно взяти з собою в дорогу, в школу, на роботу, що означає можливість грати в улюблені ігри в будь-якому місці. При виборі планшета для ігор варто звернути увагу на співвідношення ціни та якості та на його процесор. Краще вибрати модель, де процесор буде мати 4 ядра. Щоб добре бачити найдрібніші деталі і завдавати шкоди противнику, і при цьому не завдавати шкоди своєму зору, варто підбирати моделі планшетів з діагоналлю від 7,8 дюймів до 10-11 дюймів.

Оперативна пам'ять в ігровому планшеті

Навіть, якщо ви виберете планшет з дуже потужним процесором, то швидкість роботи пристрою буде залежить ще від оперативної пам'яті. Для комфортної завантаження ігор і геймплея без «лагів» відмінно підійдуть моделі з 1Гб оперативної пам'яті.

Графіка і акумулятор

З кожним роком графіка на планшетах стає все краще і краще, а персонажі та світ ігор стає все більш реальним. Ігрові планшети дають можливість повною мірою насолодитися грою та отримати незабутні враження. Хороший планшет повинен відрізнятися не тільки хорошими «мізками», а й хорошим дисплеєм, який зможе підтримувати всі формати і високу якість відтворення Full HD. Завдяки ємкісному акумулятору ви зможете без підзарядки тривалий час грати або виконувати інші завдання на вашому планшеті.

Підсумок

Переглянувши всі рекомендовані характеристики для ігрового планшета, варто звернути свою увагу на потужні і не дорогі планшети від фірми Assistant. Вони є дуже якісними, а завдяки його низькій ціні, планшет доступний кожному.

Возврат к списку