Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
10:53:08 - 19.04.2024
10:53:09 - 19.04.2024

Assistant ap 807 black: дзвінки з планшета і швидкодія в роботі

Assistant ap 807 black: дзвінки з планшета і швидкодія в роботі

Доступний планшет Assistant ap 807 Black - рішення для цінителів комфортного спілкування. Пристрій поєднує традиційні опції, передбачені Android, і можливості телефону.

Планшет Assistant ap 807 - робота і спілкування без кордонів

Стильний планшет Assistant ap 807 Black має оптимальну діагональ екрану - 8 дюймів. Це ще не «телевізор», але вже не телефон зі скромними габаритами. Для гаджета без праці знаходиться місце в сумці або рюкзаку. Він стає надійним другом, який супроводжує всюди і дає необмежені можливості:
  • 4-ядерний процесор з тактовою частотою 1,3 Гц забезпечує швидкодію при роботі з мессенджерами і в соціальних мережах;
  • бездротової інтерфейс 3G позбавляє від необхідності шукати точку доступу до Wi-Fi і - Інтернет «під рукою» в будь-якому місці;
  • підтримка двох SIM-карт допомагає бути на зв'язку з рідними і друзями - спілкування стає більше;
  • ємність акумулятора 3800 маг - гаджет довго працює в активному режимі розмов, листування, перегляду відео.
Планшет Assistant ap 807 Black виконаний з пластика. Вага виробу становить всього 340 гр. Його зручно довго тримати в руках. Це суттєва деталь - власникові не хочеться розлучатися з пристроєм ні на хвилину!
Важливо! Захист спеціальною плівкою оберігає екран від пошкоджень, а покупка чохла - відмінний спосіб запобігти подряпини на корпусі.

Планшет Assistant - бути онлайн: місія здійсненна

Планшет Assistant ap-807 Black орієнтований на людей, які ведуть активний спосіб життя. Вони постійно в русі і використовують кожну можливість дізнатися нову інформацію або попрацювати. Мобільний гаджет надає масу можливостей відмінно провести час:
  • екран дозволом 1200х800 адаптований під перегляд браузерів, соціальних мереж;
  • штатна пам'ять 8 Гб розширюється за допомогою Micro SD - вистачить місця для необхідних додатків і колекції фільмів;
  • дрібні шрифти відображаються чітко і легкі для сприйняття - чудова новина для любителів почитати в дорозі або перед сном;
  • TFT IPS дисплей сприйнятливий до дотиків, що зручно для роботи в пошті або текстовому редакторі.
Контрольний удар по роздумів - вбудована камера 5 Мпікс. Від щасливого власника пристрою не вислизають особливі моменти - щоб «спустити затвор», знадобиться кілька секунд. Якщо планшет Assistant ap-807 Black поки залишається мрією, саме час здійснити заповітне бажання.

Возврат к списку