Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
11:37:29 - 14.06.2024
11:37:30 - 14.06.2024

Якщо смартфон вкрали: 5 додатків, які стануть у нагоді

Якщо смартфон вкрали: 5 додатків, які стануть у нагоді

Від крадіжки смартфону не застрахований ніхто. Та, мабуть, ми боїмося не так фізичної втрати телефон, як інформації, яка в ньому є. Тож, рекомендуємо вам встановити кілька додатків, які у випадку втрати допоможуть вам захистити дані на пристрої.

Ці додатки для Android можуть захистити смартфон від злому, сфотографувати злодія і допоможуть його знайти.

AppLock

AppLock встановлює пароль на будь-який додаток в вашому смартфоні. Для розблокування можна використовувати пін-код, графічний ключ або відбиток пальця. Встановіть режим Advanced для того, щоб сторонній користувач не зміг видалити AppLock. Заблокуйте кнопку відключення, а також вимкнення функцій геолокації і передачі даних, щоб телефон був завжди на зв'язку і його можна було відстежити.

Sophos Antivirus and security

Безкоштовний антивірус з антиспамом і блокуванням смартфона при втраті. Sophos сканує жорсткий диск і оперативну пам'ять на наявність загроз. Також в ньому є багато корисних додаткових функцій, наприклад фаєрвол, моніторинг мережі, інформаційна панель з попередженнями безпеки, рекомендаціями і ще купа різних налаштувань і блокувань.

App Ops

Ця програма керує дозволом і доступом до апаратної частини смартфона інших додатків. У Android є така особливість: встановлені програми не зможуть мати доступ до дзвінків, смс або іншої приватної інформації, якщо ви самі їм це не дозволите. App Ops визначає доступи, які не впливають на роботу додатків і дає змогу в зручному режимі їх відключати.

Find Your Device

Безкоштовна утиліта від Google, яка дає змогу знайти пристрій, який загубився. Заблокуйте додаток паролем, щоб шахрай не зміг його відключити. Ви можете змусити загублений телефон дуже голосно дзвонити для того, щоб його почути. Також можна вивести на його екран повідомлення з контактами власника.

Lockwatch

Ця програма таємно фотографує людину, яка намагається розблокувати ваш смартфон і відправляє фото вам на пошту разом з геолокацією. Він працює непомітно, займає всього 1 мегабайт, не витрачає заряд батареї і вмикається тільки якщо хтось вводить неправильний пароль.

Підводячи підсумки хочеться сказати, що немає 100% програм або можливостей захисту свого телефона, але компанія ASSISTANT піклується про своїх клієнтів і випускає телефони захищені сканером відбитка пальця, що робить майже неможливою викрадення вашої інформації.


Отобразить товары из каталога: 

11:37:30 - 14.06.2024
Возврат к списку