Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
06:20:10 - 04.12.2023
06:20:10 - 04.12.2023

На яких планшетах можна малювати стилусом

На яких планшетах можна малювати стилусом

Планшет Assistant - відмінний варіант

Виробники випустили компактний стилус, зі стильним дизайном. Зручний у використанні, легко управляється рукою. Це не просто паличка з загостреним кінцем, а повноцінна ручка. Ця удосконалена модель виконує наступні функції:
- оперативно робить ескізи, креслення, діаграми і графіки;
- точно створює малюнки;
- додає рукописні замітки;
- робить скріншоти, на яких можна зробити позначку;
- засіб швидкого виклику меню телефону;
- зручний ластик, поправляє документи.
Ця розумна ручка миттєво допомагає виконати необхідні функції та заповнити зручний щоденник для робочих записів.

Особистий помічник

Планшет ASSISTANT відповідає повністю очікуванням користувача, є незамінним особистим помічником. Допомагає виконати заплановані справи, просто залишайте рукописні замітки в додаток. Завдяки камері можна проводити ділові вебінари в онлайн-режимі. З цією технологією користувач йде в ногу з часом, з ним зручно виходити в інтернет.
Головне він допомагає зберегти багато часу, тому що завжди знаходиться з вами в машині, на роботі, в подорожах. Для активного блогера, просто необхідна річ. З даним планшетом можна працювати і заробляти гроші, розважатися, переглядаючи фотографії, слухаючи музику. Прекрасне перо для створення малюнків, спокусливий варіант для любителів стилуса.
Купуйте планшет ASSISTANT, який стане в нагоді на будь-яких виїздах, замінить комп'ютер, ноутбук і при цьому не треба синхронізувати дані і передавати файли. Цей предмет побуту, без якого зараз не обійтися, адже саме з ним у Вас все знаходиться під рукою. Серед широкого асортименту, кожен знайде для себе відповідну модель, яка підкреслить його статус.

Возврат к списку