Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
05:46:28 - 04.12.2023
05:46:28 - 04.12.2023

Де вигідно купити ASSISTANT AS-5432 black з хорошою камерою

Де вигідно купити ASSISTANT AS-5432 black з хорошою камерою

Якщо за новим авто відомої марки прийнято йти до офіційних дилерів, то за новим смартфоном - в офіційний інтернет-магазин. Це очевидно з огляду на безліч причин, але тут ми розглянемо лише головні з них. І зробимо це на прикладі однієї з моделей смартфона Assistant.

Телефон ASSISTANT AS-5432 black - це ідеально зважене поєднання технічних характеристик і вартості гаджета. Подібний баланс досягається за рахунок трьох факторів, які об'єднав в собі смартфон ASSISTANT AS-5432 black: грамотного дизайну, продуманої функціональності та затребуваності на вітчизняному ринку. Про це докладніше.

Вдала ергономіка і красивий дизайн

У своєму конструктивному вирішенні телефон ASSISTANT AS-5432 врахував всі ті моменти, які були дратівливими факторами у інших моделей:
  • Верхнє розташування роз'ємів живлення і гарнітури - замість нижнього та бокового;
  • насічки кнопки включення - не можна переплутати з іншими кнопками;
  • тиснена задня поверхня - смартфон ASSISTANT AS-5432 зручний для тактильного сприйняття;
  • чорний колір в поєднанні з плавними лініями роблять ASSISTANT AS-5432 black універсальним гаджетом - однаково привабливим для чоловіків і жінок.
Додайте до всього вищепереліченого базову комплектацію, силіконовим чохлом і висновок напрошується сам: ASSISTANT AS-5432 купити у нас - дуже правильне рішення.

Функціональність

Перш ніж купити смартфон ASSISTANT AS-5432, слід знати, що він орієнтований на рішення самих затребуваних завдань: основна камера в 13 Мр дозволить зробити знімки відмінної якості, а вбудовані 8 Gb пам'яті з можливістю розширення до 32 Gb - зберегти великий обсяг фото і відео -Даний.

ВАЖЛИВО: ASSISTANT AS-5432 agio black «заточений» під запити любителів мобільної фотографії. Він дозволяє робити знімки високої роздільної здатності з відмінною передачею кольору!

Крім гарної камери смартфон ASSISTANT AS-5432 дає можливість:
  • переглядати відео онлайн завдяки високій продуктивності процесора MediaTek MT6580A, що працює на частоті 1.3 ГГц;
  • перебувати в мережі інтернет до 6 годин без підзарядки - це заслуга батареї на 2400 мА / год
  • бачити картинку під великим кутом за рахунок IPS-матриці.
Якщо ж для ASSISTANT AS-5432 agio black купити окремо водонепроникний чохол, можна сміливо вирушати на полювання за підводними фото-скарбами.

Популярність

Поширеність в Україні та за її межами дає можливість не тільки купити ASSISTANT AS-5432 agio по конкурентно-вигідною ціною, але і виробляти його обслуговування в будь-якому з численних сервісних центрів. Кожен телефон ASSISTANT AS-5432 супроводжується повним пакетом документів з гарантійними талонами.
Якщо немає повної впевненості, - купити телефон ASSISTANT AS-5432 або зупинитися на іншій моделі, менеджер офіційного сайту зможе дати максимум інформації, необхідної для прийняття вірного рішення. Спеціалізація виключно на гаджетах одного виробника - найкраща гарантія детального розуміння особливостей кожної одиниці модельного ряду.

Резюмуючи все вищесказане, нескладно прийти до висновку, що покупка ASSISTANT AS-5432 black на офіційному сайті - далекоглядне рішення для цінителів хороших гаджетів.

Возврат к списку