Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
21:00:58 - 15.04.2021
05:14:57 - 15.04.2021

Як позбутися від ручної грілки або що робити, якщо планшет перегрівається?

Як позбутися від ручної грілки або що робити, якщо планшет перегрівається?

Увага! Ця стаття є марною, якщо ви власник занадто старого пристрою.

Запам'ятайте! Нагрівання вашого планшета при зарядці - абсолютно нормальна річ. Тому не варто сильно панікувати з цього приводу.

Причиною зайвого перегрівання планшета може бути те, що на вашому пристрої запущено занадто багато процесів одночасно. Розберемо цю ситуацію на прикладі: ви кілька годин невідривно грали в якусь гру на своєму пристрої, при цьому в фоновому режимі було відкрито ще кілька програм. Хоч ви і не користуєтеся цими програмами, але вони все одно навантажують процесор вашого планшета, тим самим викликаючи його зайве нагрівання, щоб вирішити проблему такого роду вам знадобиться просто закрити всі непотрібні вам процеси. Якщо ж вам буде лінь зробити це все вручну, то ви можете завантажити додаткові програми, які зроблять всю роботу за вас.

Вам також може допомогти оновлення прошивки до останньої, але якщо вона вже є, то вам слід скинути всі налаштування до заводських, що, в свою чергу, видалить весь зайвий мотлох з вашого улюбленого пристрою. Якщо ж і це вам не допомогло, то тоді планшет варто віднести на ремонт в сервісний центр, так як це, швидше за все, буде апаратною проблемою. Не варто самому розбирати планшет і намагатися усунути проблеми, якщо ви не впевнені в своїх силах на сто двадцять відсотків. Цілком ймовірно, що після своїх витівок, вам доведеться йти в сервісний центр вже не з планшетом, у якого є несправність, а з купою мотлоху, яку буде легше змінити на якийсь новий пристрій, ніж полагодити.

P.S. Всього самого найкращого, нехай ваші планшети довго служать вам. Успіхів!

14:35:58 - 01.04.2021
Возврат к списку