Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
10:08:15 - 19.04.2021
10:08:15 - 19.04.2021

Що робити, якщо планшет залили водою - перша допомога

Що робити, якщо планшет залили водою - перша допомога

Для початку потрібно швидко відключити пристрій і витягнути батарею. Якщо вам це вдалося, можете зітхнути вільно, пристрій майже врятовано.

Після того, як ви відключили ваш пристрій і випили заспокійливе можна приступати до наступного етапу - просушування. Бажано планшет розібрати для ретельного просушування, але, якщо ви не впевнені, краще не лізти, можна нашкодити ще більше. Якщо ж ви впевнені в своїх здібностях, то акуратно розібравши девайс і запам'ятавши де що було, протріть плату дистильованою водою або розведеним у воді спиртом. Всякого роду лосьйони застосовувати не можна - вони містять масла. Потім залиште запчастини на 10-15 годин в теплій кімнаті. Після перевірки на відсутність вологи гаджет можна збирати, і, якщо зробили все правильно, ваш електронний друг оживе. Якщо ви, зваживши всі за і проти вирішили не розбирати планшет, не турбуйтеся, для вас є більш прості засоби.

Для просушування простішим способом можна просто покласти гаджет під настільну лампу на 1-2 дня. Цей спосіб хоч і довгий, але найдієвіший. Якщо у вас немає стільки часу, то можна скористатися рисом. Насипте в невелику ємність звичайний сухий рис і покладіть в нього планшет мінімум на 12 годин. Не забудьте гарненько протерти ваш гаджет, і витягти з нього все знімні частини такі як SIM-ки, карти пам’яті. Якщо ви пролили не просто воду, а щось інше, наприклад чай, сік, каву, пиво, вино, молоко, протріть плями від цих напоїв спиртом або дистильованою водою. Сушити феном планшет вкрай небажано, бо гаряче повітря може пошкодити механізми вашого гаджета.

І так всі муки пройдені і ваш планшет заробив, але в пристрої могла залишитися вода. Це проявиться не відразу, тому потрібно бути уважним. Якщо ви стали помічати, що у вашого гаджета пропав звук, з'явилися білі плями або смуги на екрані, відсутня підсвітка, батарея стала погано тримати заряд, або він взагалі з перебоями включається, знайте, що ви його не досушили. Це звичайно виглядає не так страшно, як втоплений девайс, але все одно небезпечно для вашого пристрою. В цьому випадку біжіть до фахівця. Самі ви вже нічого зробити не зможете.
Найбільш правильною сьогодні дією, якщо ви пролили воду або втопили свій планшет - витягнути батарею і прийти до майстра. У вас буде менше клопоту і більше впевненості, що ваш девайс виживе.

12:47:40 - 18.04.2021
Возврат к списку