Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
09:03:48 - 19.04.2021
05:05:16 - 19.04.2021

Android M - нова система для гаджетів

Android M - нова система для гаджетів

Щорічна конференція I / O принесла новина від Google - корпорація анонсувала мобільну платформу Android M. Зараз вона знаходиться в стадії тестування, версія для користувачів буде доступна протягом наступних місяців.

Android M має 6 головних особливостей, серед них - нова схема надання дозволів додатків (тепер користувач буде підтверджувати не все відразу при інсталірованіі, а окремо в момент першого виконання). Також, розробники зможуть інтегрувати браузер Chrome в додатки, відповідно, не потрібно буде перемикатися між зовнішнім браузером і додатками.

Android M розпізнає, яким чином відкривати різні посилання. Посилання на Фейсбук буде відкриватися в окремому додатку, а не в браузері. І так само з іншими посиланнями.

Сервіс Android Pay буде доступний власникам мобільних гаджетів. При реєстрації в платіжному сервісі кожної банківської карти буде створений віртуальний номер, за допомогою якого вчинення платежів буде абсолютно безпечним. Також Android Pay розробники зможуть вбудовувати в додатки.

Ще одним нововведенням буде підтримка сканера відбитка пальця. На відміну від попередніх версій пристроїв з дактилоскопічними сенсорами, відтепер їх установка буде спочатку передбачена в Android. Це пояснюється наявністю біометричної аутентифікації в Android Pay.

Крім того, нова ОС зможе економити заряд батареї в пристрої. За допомогою функції Doze будуть автоматично завершуватися некритичні фонові процеси, якщо пристрій не використовується. Такий режим може економити, за словами розробників, до 50% заряду.

З інших поліпшень потрібно згадати наявність виправленого алгоритму управління гучністю, яким були багато хто незадоволений в системі Android 5.0. Швидка зарядка акумулятора і прискорена передача даних забезпечується завдяки підтримці інтерфейсу USB-C.

05:05:17 - 19.04.2021
Возврат к списку