Избранные товары 0
0 Уже в корзине: 0
08:48:40 - 19.04.2021

Кращі корпоративні подарунки та закупівлі

Ви шукаєте оригінальний і корисний подарунок на День Народження компанії?
Бажаєте привітати зі святом і поліпшити Ваші відносини з клієнтами і партнерами по бізнесу? Чи прийшов час оновити обладнання компанії?

корпоративные подарки.jpg

08:48:40 - 19.04.2021

Телефоны и смартфоны для персонала

Наверное, самый полезный гаджет на сегодняшний день - смартфон или телефон. Согласитесь, успешный человек должен быть всегда на связи: соц сети, E-Mail, Viber, сотовая связь и т.д. А Ваш сотрудник совершает по 60 звонков в день со своего телефона, принимает звонки от важных клиентов, вечно в разъездах. А бывает, нужно быстро что-то сфотографировать для отчета, а под рукой камеры нет.
Решить все эти задачи поможет новенький смартфон или телефон TM ASSISTANT.

Смартфон на подарок клиенту. телефон для работы в офис купить

Компания ASSISTANT идет в ногу со временем и готова предложить уникальное решение!

Кому и какой гаджет наиболее полезен?

 • Простые телефоны ASSISTANT AS-101, AS-201, AS-202 - для корпоративных звонков из офиса
 • Смартфон ASSISTANT AS-502 - простой, удобный и недорогой смартфон для сотрудников, которые должны быть всегда на связи в Viber, Skype и пр.
 • 4G cмартфоны ASSISTANT AS-401, AS-601 - шустрые, презентабельные и недорогие смартфоны для менеджеров по продажам, которые постоянно в разъездах. Как правило, нужно делать фотоотчет встречи или выкладки товара на витрине магазина, вести записи и напоминания, совершать много звонков клиентам и партнерам.
 • Смартфон ASSISTANT AS-503 - для тех сотрудников, которым нужно делать много фотографий и отчетов. Двойная камера  13+0.3 Мпикс этого смартфона делает отличные снимки, а на экране 5` будет удобно заполнять отчеты.
Будьте на высоте вместе со смартфонами и телефонами TM ASSISTANT.


Популярные товары: 

08:48:40 - 19.04.2021
Возврат к списку

Подарунки для

Калькулятори, планшети, смартфони, планінги TM ASSISTANT і TM ProfiPlan будуть корисні:

 • клієнтам
 • партнерам
 • співробітникам
 • керівникам
 • студентам
 • школярам

Що отримають Ваші клієнти з подарунками TM ASSISTANT?

 1. Позитивні спогади про Вашу компанію. Ваші партнери і клієнти будуть приємно здивовані, отримали не брендовану ручку або чашку, а новенький планшет, смартфон, щоденник.
 2. Корисні і оригінальні подарунки, які будуть сприяти зростанню компанії. Планшети, смартфони, калькулятори та планувальники будуть щодня допомагати Вашому партнеру, клієнту і співробітнику в розвитку і планування.
 3. Турботу і увагу з Вашого боку. Тільки подарувавши оригінальний, незабутній подарунок, Ви проявите даний увагу і дасте позитивні враження.

5 причин вибрати продукцію TM ASSISTANT для подарунка клієнтам

 • ВАУ! ефект. Брендовані чашки, ручки, шоколадки може подарувати кожна компанія і буде не оригінальною. Отримавши новенький гаджет TM ASSISTANT або планувальник TM ProfiPlan, Ваш клієнт і партнер буде приємно здивований.
 • Актуальність і корисність подарунка клієнту. Дуже важливо підбирати подарунок, яким можна щодня користуватися.
 • Різноманітність варіантів і комбінацій. Завдяки різноманітності колірних рішень продукції TM ASSISTANT, кожен отримає персональний подарунок.
 • Якісний продукт і сервіс. TM ASSISTANT на ринку України вже понад 14 років на ринку України. Наша продукція відома у всіх куточках України.
 • Брендування подарунка клієнтам. Уявіть планшет або смартфон, на якому нанесений Ваш логотип! Або унікальний планинг з гравіюванням! Ось це я розумію - РІВЕНЬ!

Чому обирають TM ASSISTANT?

 1. Гнучка система знижок на корпоративні закупівлі.
 2. Короткі терміни виконання замовлень і оперативність в роботі.
 3. Співпраця безпосередньо з виробником.
 4. Висока якість продукції.
Телефонуйте, щоб підібрати персональний подарунок Вашим дорогим клієнтам, партнерам, співробітникам.

067 571 21 74
sale05@assistant.ua